Hakkımızda

Buğra Anaokulu

Buğra Anaokulları

2003 yılında, okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemize yeni bir şube daha ekleyerek, çocuklara ve ailelere vermiş olduğumuz sözün bilinciyle okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Amacımız ÖZEL BUĞRA ANAOKULLARI olarak öğrencilerin eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, dünyanın çağdaş ülkeleri tarafından uluslararası geçerlilikleri almış bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Öğrencilerimiz Buğra Anaokullarında;

  • Öğrenme zevkini ve keyfini, araştırma heyecanlarını, merak duygularını, yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini kaybetmeden eğitimlerini sürdürebilmektedirler.
  • Klasik okul öncesi eğitim kavramlarının dışında, özel bir okul modeli ortaya koyan Buğra Anaokulları, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor.
  • Biz eğitim, birikim ve deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.
  • Okulumuzun müstakil ve korunaklı binaları ile çocuklarınıza güvenli ve doğal bir ortam sunuyoruz.
  • Beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem veriyoruz.
  • Uzman ekip tarafından seçilen oyuncaklar ve eğitim materyalleri ile 3-6 yaş grubu öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarını destekliyoruz.
  • Uzmanlarımız yıl boyunca; çocuk psikolojisi, aile içi ve eşler arası iletişim, çocuk yetiştirme tutumları, çocukla uzlaşma, yaratıcı çocuk yetiştirme, kendine güvenen çocuk yetiştirme, çocuklarda kişisel vizyon oluşturma gibi çeşitli konularda deneyimlerini siz değerli ailelerimizle paylaşarak, bir “aile akademisi” hizmeti veriyorlar.