Veli Yorumları

37
Görüş ve Önerileriniz

avatar
37 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
Eda SolakHülya DoğanÖzel eldenerSerpil bilgeÜlkü Unsu Recent comment authors
Eda Solak
Eda Solak

Merhabalar, kızım bugün 1. Sınıfa başladı. Biz bugün bu kadar rahat, kaygılarımız olmadan okula basladiysak Bugra anaokulu sayesindedir. Calisan bir anne olarak gonul rahatlığıyla işime devam edebildim ve her geçen gün kızımdaki olumlu değişimleri farkettim. Kurucusu Nilgün hanım öğretmenimiz Hilal hanıma, kızıma vermiş oldukları sevgi emek ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler. İyiki yollarımız kesişmiş, iyiki sizleri tanıma fırsatım olmuş.

Hülya Doğan
Hülya Doğan

Özel Buğra ile 2020 yılında oğlumla başladı maceramız ilk günden itibaren samimiyetleriyle sevgi dolu öğretmenleriyle ve tabiki de okul sahibi Nilgün hocayla müthiş bi kreş anaokulu kesinlikle çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan teslim edip gerisini Özel Buğraya bırakın Doğu Kaan bu sene 1.sınıfa başladı ve 1.sınıf öpretmenlerin dediği tek şey akademik anlamda çok iyi bir eğitim almış bir daha olsa tekrar yollarım çocuğumu herşey için çok teşekkürler Özel Buğra ve çalışanları iyiki sizi tercih etmişim🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Daha çok şey yazılır sizler viçin ……

Hülya Doğan
Hülya Doğan

Özel Buğra ile 2020 yılında oğlumla başladı maceramız ilk günden itibaren samimiyetleriyle sevgi dolu öğretmenleriyle ve tabiki de okul sahibi Nilgün hocayla müthiş bi kreş anaokulu kesinlikle çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan teslim edip gerisini Özel Buğraya bırakın Doğu Kaan bu sene 1.sınıfa başladı ve 1.sınıf öpretmenlerin dediği tek şey akademik anlamda çok iyi bir eğitim almış bir daha olsa tekrar yollarım çocuğumu herşey için çok teşekkürler Özel Buğra ve çalışanları iyiki sizi tercih etmişim🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Daha çok şey yazılır sizler için ……

Özel eldener
Özel eldener

İki yıl önce başladık Ümraniye Buğra Anaokuluna. Ayaz okula başladığında düzensiz paylaşmayı bilmeyen bir çocuktu ve her konuda zorlanıyorduk ama Buğra Anaokulu gerçekten bu konuda çok iyi Ayaz’a çok şey kattı öğretmenlerinin güler yüzlülükleri samimi içtenlikleri, ısıtıyor bizi çok memnunum eğitim olarak çok iyi Özel Buğra Anaokulundayım için çok rahat Ayaz bu sene 1. sınıfa başlıyacak keşke Buğra Anaokulunun birinci sınıfı da olsaydı. Kesinlikle bir çocuğum daha olursa gene Buğra Anaokuluna gönderirim💕.

Serpil bilge
Serpil bilge

Ben Serpil Bilge. Calisan tum annelerin yasadigi butun zorluklari yasadim kizimi buyuturken. Bakicilar okullar uzak oturan anane yegenlerin destegi ile bir gunu bile atlatabilmenin zorluklari. Kizim artik nihayet ilkokula baslayacak. Bu sure zarfinda basima gelen en iyi sey bugra anaokuli ile tanismak oldu. Kizimi daha once koleje de vermistim ama mesai bitiminde kizimi nasil alacagimi sasiriyordum. 5 dk gec kalsam kizimi guvenlikte yanliz beklerken buluyordum 🥺 bugra anaokulunda ise kizimi hangi saat olirsa olsun guvenli ellerden almanin mutlulugu ve huzuru her zaman oldu. Ustelik cogu veli calisan anne oldugundan kizim yalniz kalmiyordu. Deprem oldu pandemi oldu. Neler yasadik Allah daha… Read more »

Ülkü Unsu
Ülkü Unsu

Merhaba, Ben Ülkü Unsu yaklaşık 15 yıl önce Buğra anaokulu ile tanıştım. Bu süre içinde mesleğim gereği defalarca kalbime işleyen karşılaşmalarımız ve çalışmalarımız oldu. İlk karşılaşmamız 10 a yakın anaokulu ve kreşin kabul !! etmediği farklı gelişen bir çocuğa tüm kreşin kalplerini açması ve tüm zorluklara rağmen pes etmeden eğitimine ve sosyal gelişimine destek olması ile oldu. Daha sonra başka çocuklar ve aileler ile daha yakından tanıdım buğra anaokulunu. Bir yeri önerirken çok temkinli yaklaşmayı iyi ve kötü tüm özelliklerini ailelere anlatmayı çok önemli buluyorum. Mutlaka belirtmeliyim ki buğra anaokulu sahibi Nilgün hanımdan başlayarak öğretmenlerinden mutfak görevlilerine, servis şoföründen temizlik… Read more »

Behiye Alagöz
Behiye Alagöz

Uzun süren okul arayışımızın ardından Buğra Anaokulu Sancaktepe şubesi ile 8 ay önce tanıştık. Özel ilgi ve desteğe ihtiyaç duyan oğlumuzu ön yargısız kabul eden okul yönetimi bizi çok mutlu etti. Önce 3 yaş grubunda yaşıtları ile eğitime başlayan oğlumuz öğretmenlerinin desteği ile şu an 4 yaş grubunda yaşıtları ile eğitimine devam etmektedir. Oğlumuzun okula adaptasyonu, eğitim programına ve sınıfa dahil olmasında genç, şevkatli ve emeğini esirgemeyen öğretmenlerine müteşekkiriz. Sınıf öğretmelerinin oğlumuzun özel eğitim uzmanları ile koordinasyonu, sınıftaki gözlemlerini uzmanlar ile paylaşmaları ve uzmanların geri bildirimlerini okulda uygulama gayretleri oğlumuzun gelişimine büyük katkı sağladı. Okul yönetimi ve öğretmenlerin yanı sıra… Read more »